Menu
Promocje
Dysza reflektorowa mała D/RFL STEINEL
Dysza reflektorowa mała D/RFL STEINEL
36,00 zł 32,40 zł
szt.
MAKITA Wkrętarka FS2700
MAKITA Wkrętarka FS2700
815,00 zł 700,90 zł
szt.
MAKITA Akumulatorowa latarka  DML805
MAKITA Akumulatorowa latarka DML805
599,00 zł 515,14 zł
szt.
Ukośnica MAKITA LS1018L
Ukośnica MAKITA LS1018L
2 726,00 zł 2 344,36 zł
szt.
ISC L-1425 Top Odkurzacz przemysłowy Starmix
ISC L-1425 Top Odkurzacz przemysłowy Starmix
2 163,00 zł 1 838,55 zł
szt.
Mieszadło Collomix KR do mieszarki stacjonarnej AOX
Mieszadło Collomix KR do mieszarki stacjonarnej AOX
285,00 zł 256,50 zł
szt.
Generator prądotwórczy Scheppach SG7000
Generator prądotwórczy Scheppach SG7000
4 055,00 zł 3 649,50 zł
MAKITA Strug do drewna N1923B
MAKITA Strug do drewna N1923B
1 073,00 zł 922,78 zł
szt.
MAKITA Szlifierka oscylacyjna BO4556K
MAKITA Szlifierka oscylacyjna BO4556K
450,00 zł 387,00 zł
szt.
Tarcza tnąca Scheppach HW O 255 X 30 X 2,2 MM / 48 Z
Tarcza tnąca Scheppach HW O 255 X 30 X 2,2 MM / 48 Z
236,00 zł 212,40 zł
szt.
MAKITA Miernik laserowy LD030P
MAKITA Miernik laserowy LD030P
400,00 zł 344,00 zł
szt.
Producenci

MAKITA Akumulatorowa szlifierka kątowa DGA514ZJU

DGA514ZJU.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 1 187,66 zł 1 381,00 zł 1187.66
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Makita
Kod produktu: DGA514ZJU

Opis

INFORMACJE
Akumulatorowa szlifierka kątowa o wysokiej mocy do tarcz o średnicy 125 mm zasilana akumulatorem Li-Ion 18 V
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Technologia ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy
Technologia AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back)
Funkcja AWS - Auto-start Wireless System - umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia
Regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła pozwala na dostosowanie prędkości do wykonywanej pracy
Funkcja antyrestart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem
Ergonomicznie zaprojektowana obudowa silnika zapewnia pewny i komfortowy chwyt szlifierki, a uchwyt pokryty gumą pochłaniającą wibracje poprawia komfort użytkowania
Obwód zabezpieczający akumulatory przed nadmiernym rozładowaniem, przegrzaniem lub przeciążeniem
Funkcja łagodnego rozruchu oraz hamulec elektryczny
Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora
Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
Dostarczana w walizce systemowej MAKPAC, bez akumulatorów i ładowarki

PARAMETRY
Napięcie zasilania 18 V
Typ akumulatorów Li-ion
Obsługiwane akumulatory 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 Ah
Prędkość obr. na biegu jałowym 3000 - 8500 obr./min
Średnica tarczy 125 mm
Średnica otworu tarczy 22,23 mm
Wymiary (długość całkowita) 382 mm
Waga z akumulatorem (EPTA) 3,0 kg

WYPOSAŻENIE
OSŁONA TARCZY SZLIFIERSKIEJ 125mm 123145-8
UCHWYT BOCZNY 158237-4
MODUŁ AWS 198897-0
KOŁNIERZ MOCUJĄCY 224447-6
NAKRĘTKA KOŁNIERZA 224554-5
KLUCZ DO NAKRĘTKI KONTRUJĄCEJ 782423-1
WALIZKA SYSTEMOWA MAKPAC TYP 3821551-8
TARCZA DO SZLIFOWANIA ZGRUBNEGO A-80656
WKŁAD DO WALIZKI MAKPAC

Zapewniamy, że każdy produkt jest oryginalny i dostarczamy wraz z nim kartę gwarancyjną producenta/dystrybutora

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl