Menu
Promocje
MAKITA Wentylator DCF300Z
MAKITA Wentylator DCF300Z
614,00 zł 528,04 zł
szt.
MAKITA Zestaw combo DLX2220TJ
MAKITA Zestaw combo DLX2220TJ
2 509,00 zł 2 157,74 zł
szt.
Suszarka do rąk STARMIX kieszeniowa XT 3001 INOX
Suszarka do rąk STARMIX kieszeniowa XT 3001 INOX
5 900,00 zł 5 015,00 zł
szt.
MAKITA Akumulatorowy robot odkurzający DRC200Z
MAKITA Akumulatorowy robot odkurzający DRC200Z
4 305,00 zł 3 702,30 zł
szt.
Wyrzynarka Scheppach DECO-XL
Wyrzynarka Scheppach DECO-XL
859,00 zł 773,10 zł
szt.
Mieszadło Scheppach do PM1800D 110 mm komplet 2 szt.
Mieszadło Scheppach do PM1800D 110 mm komplet 2 szt.
158,00 zł 142,20 zł
szt.
MAKITA Odkurzacz VC4210L
MAKITA Odkurzacz VC4210L
2 942,00 zł 2 530,12 zł
szt.
MAKITA Wysokociśnieniowa gwoździarka pneumatyczna Af550h
MAKITA Wysokociśnieniowa gwoździarka pneumatyczna Af550h
2 261,00 zł 1 989,68 zł
szt.
Miarka zwijana BM40 Stabila 5m/19,0mm
Miarka zwijana BM40 Stabila 5m/19,0mm
60,90 zł 54,00 zł
szt.
Tarcza tnąca Scheppach HW fi 216 x 30 x 2,8 40Z
Tarcza tnąca Scheppach HW fi 216 x 30 x 2,8 40Z
94,00 zł 84,60 zł
szt.
MAKITA Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa DHP482Z
MAKITA Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa DHP482Z
531,00 zł 456,66 zł
szt.
Wycinarka do styropianu Proxxon THERMOCUT 12/E
Wycinarka do styropianu Proxxon THERMOCUT 12/E
201,00 zł 15,00 zł
szt.
Producenci

MAKITA Akumulatorowa szlifierka kątowa DGA514ZJU

DGA514ZJU.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 1 187,66 zł 1 381,00 zł 1187.66
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Makita
Kod produktu: DGA514ZJU

Opis

INFORMACJE
Akumulatorowa szlifierka kątowa o wysokiej mocy do tarcz o średnicy 125 mm zasilana akumulatorem Li-Ion 18 V
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Technologia ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy
Technologia AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back)
Funkcja AWS - Auto-start Wireless System - umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia
Regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła pozwala na dostosowanie prędkości do wykonywanej pracy
Funkcja antyrestart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem
Ergonomicznie zaprojektowana obudowa silnika zapewnia pewny i komfortowy chwyt szlifierki, a uchwyt pokryty gumą pochłaniającą wibracje poprawia komfort użytkowania
Obwód zabezpieczający akumulatory przed nadmiernym rozładowaniem, przegrzaniem lub przeciążeniem
Funkcja łagodnego rozruchu oraz hamulec elektryczny
Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora
Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
Dostarczana w walizce systemowej MAKPAC, bez akumulatorów i ładowarki

PARAMETRY
Napięcie zasilania 18 V
Typ akumulatorów Li-ion
Obsługiwane akumulatory 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 Ah
Prędkość obr. na biegu jałowym 3000 - 8500 obr./min
Średnica tarczy 125 mm
Średnica otworu tarczy 22,23 mm
Wymiary (długość całkowita) 382 mm
Waga z akumulatorem (EPTA) 3,0 kg

WYPOSAŻENIE
OSŁONA TARCZY SZLIFIERSKIEJ 125mm 123145-8
UCHWYT BOCZNY 158237-4
MODUŁ AWS 198897-0
KOŁNIERZ MOCUJĄCY 224447-6
NAKRĘTKA KOŁNIERZA 224554-5
KLUCZ DO NAKRĘTKI KONTRUJĄCEJ 782423-1
WALIZKA SYSTEMOWA MAKPAC TYP 3821551-8
TARCZA DO SZLIFOWANIA ZGRUBNEGO A-80656
WKŁAD DO WALIZKI MAKPAC

Zapewniamy, że każdy produkt jest oryginalny i dostarczamy wraz z nim kartę gwarancyjną producenta/dystrybutora

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl